High School Sports

Saturday's high school results scoreboard (May 15)

Track and Field

AV-CTL Division 1

At Maize

Girls

Team—Maize 143, Newton 141, Salina Central 75, Derby 72, Hutchinson 69, Salina South 42, Campus 15.

3200 relay—1. Maize (Dalal, Roeser, Wedman, Penner) 10:19.38; 2. Derby 10:32.43; 3. Newton 11:03.90. 100 hurdles— 1. Baron, Newton, 15.97; 2. Roberts, Newton, 15.98; 3. Schrock, Hutchinson, 16.96. 100— 1. Yeargin, Newton, 12.19; 2. Jacobs, Hutchinson, 12.58; 3. Zavesky, Salina Central, 12.68. 1600— 1. Hornbeck, Derby, 5:35.27; 2. Roy, Maize, 5:38.16; 3. Holloway, Salina South, 5:44. 78. 400 relay— 1. Newton (Lafave, Espinosa, Gaeddert, Yeargin) 50.29; 2. Salina Central 51.04; 3. Maize 52.48. 400— 1. Bowens, Derby, 1:01.22; 2. Tomasu, Maize, 1:01.56; 3. Espinosa, Newton, 1:05.54. 300 hurdles— 1. Schrock, Hutchinson, 48.67; 2. Baron, Newton, 50.63; 3. Tomasu, Maize, 51.66. 800— 1. Holloway, Salina South, 2:30.62; 2. Roeser, Maize, 2:33.17; 3. Penner, Maize, 2:33.39. 200— 1. Yeargin, Newton, 25.71; 2. Bowens, Derby, 25.82; 3. Jacobs, Hutchinson, 26.12. 3200— 1. Hornbeck, Derby, 12:04.25; 2. Sy. Roy, Maize, 12:11.14; 3. Sh. Roy, Maize, 12:46.03. 1600 relay— 1. Hutchinson (Scales, Jacobs, Seitz, Schrock) 4:19.80; 2. Newton 4:22.89; 3. Derby 4:24.26. High jump— 1. Berry, Salina South, 5-2; 2. Reid, Maize, 5-0; 2. Loescher, Newton, 5-0. Pole vault— 1. Wilgers, Maize, 10-0; 2. Swanson, Salina Central, 10-0; 3. Kroll, Maize, 9-6. Long jump— 1. Bennett, Salina Central, 17-3; 2. Young, Salina South, 16-3 3/4; 3. Berry, Salina South, 15-10. Triple jump— 1. Bennett, Salina Central, 34-0; 2. Hill, Salina Central, 33-4; 3. Runge, Newton, 33-0. Discus— 1. Regier, Newton, 121-8 1/2; 2. Iverson, Hutchinson, 114-1 1/2; 3. Stuckey, Maize, 113-10. Javelin— 1. Loescher, Newton, 117-4; 2. Riddle, Maize, 103-1; 3. Suenram, Salina Central, 100-6. Shot put— 1. Iverson, Hutchinson, 39-6; 2. Suenram, Salina Central, 38-2 1/2; 3. Regier, Newton, 37-11 1/2.

Boys

Team—Newton 139, Maize 133, Campus 69, Derby 67, Hutchinson 58, Salina South 49, Salina Central 42.

3200 relay—1. Maize (Kranick, Curtis, Hopkins, Hoch) 8:34.34; 2. Newton 8:37.27; 3. Salina South 8:49.55. 100 hurdles— 1. Sharp, Salina Central, 15.09; 2. Rose, Hutchinson, 16.16; 3. Grisamore, Maize, 16.23. 100— 1. Valdez, Newton, 10.91; 2. Cole, Maize, 11.05; 3. Hendricks, Maize, 11.15. 1600— 1. Wise, Hutchinson, 4:36.07; 2. Keirns, Campus, 4:36.66; 3. Hopkins, Maize, 4:40.55. 400 relay— 1. Newton (Nelson, Valdez, Robinson, Hill) 43.29; 2. Campus 44.29; 3. Maize 44.83. 400— 1. Hoch, Maize, 52.24; 2. Eno, Maize, 53.19; 3. Guerrero, Salina South, 53.21. 300 hurdles— 1. Sharp, Salina Central, 42.28; 2. Rose, Hutchinson, 42.90; 3. Willis, Newton, 44.35. 800— 1. Hoch, Maize, 2:05.41; 2. Wise, Hutchinson, 2:07.12; 3. Hopkins, Maize, 2:07.31. 200— 1. Robinson, Newton, 22.78; 2. Hendricks, Maize, 22.91; 3. Davis, Campus, 22.99. 3200— 1. Keirns, Campus, 10:01.30; 2. Wise, Hutchinson, 10:13.67; 3. Lettau, Newton, 10:23.70. 1600 relay— 1. Maize (Hall, Eno, Strunk, Hoch) 3:32.40; 2. Campus 3:36.11; 3. Derby 3:39.48. High jump— 1. Beebe, Newton, 6-2; 2. Norman, Hutchinson, 6-0; 3. Jones, Salina South, 5-10. Pole vault— 1. Lounsbury, Derby, 12-6; 2. Tegethoff, Derby, 12-6; 3. Magana, Newton, 12-6. Long jump— 1. Hall, Maize, 21-4; 2. Jones, Newton, 21-0; 3. Jones, Salina South, 20-10. Triple jump— 1. Smith, Salina South, 43-0; 2. Gosselin, Salina Central, 42-3; 3. Hardyway, Campus, 41-8. Discus— 1. Mar, Maize, 150-11; 2. McConnell, Newton, 144-9; 3. Fisher, Derby, 140-9. Javelin— 1. Cantrell, Campus, 185-10; 2. Floerke, Newton, 170-0; 3. Stout, Campus, 157-10. Shot put— 1. Fisher, Derby, 54-6 1/2; 2. Gonzalez, Salina Central, 47-5; 3. Martens, Newton, 44-9 1/4.

Division 2

Girls

Team—Goddard 150, McPherson 125, Valley Center 116, Arkansas City 73, Andover Central 57, Andover 28.

3200 relay—1. Arkansas City (Mars, Watters, McNickle, Godfrey) 10:56.70; 2. Andover Central 11:00.41; 3. Goddard 11:30.19. 100 hurdles— 1. Pavlik, McPherson, 16.58; 2. Shook, McPherson, 16.62; 3. Manzi, Goddard, 18.11. 100— 1. Engle, Goddard, 12.60; 2. Kinnamon, McPherson, 12.69; 3. Hurlbutt, Valley Center, 12.74. 1600— 1. Wedekind, Valley Center, 5:21.17; 2. Ballinger, Goddard, 5:47.38; 3. Nowak, McPherson, 5:49.92. 400 relay— 1. McPherson (Hess, Kinnamon, Odermann, Shook) 53.06; 2. Arkansas City 56.67; 3. Andover Central, 59.23. 400— 1. Engle, Goddard, 1:03.81; 2. Pfannenstiel, Goddard, 1:05.32; 3. Fischer, Goddard, 1:05.52. 300 hurdles— 1. Shook, McPherson, 51.07; 2. Manzi, Goddard, 53.13; 3. Smalley, Goddard, 53.92. 800— 1. Godfrey, Arkansas City, 2:37.03; 2. Ochsner, Andover Central, 2:38.11; 3. Loving, McPherson, 2:38.74. 200— 1. Engle, Goddard, 26.67; 2. Hurlbutt, Valley Center, 26.94; 3. Kinnamon, McPherson, 27.02. 3200— 1. Wedekind, Valley Center, 11:45.45; 2. Ballinger, Goddard, 12:15.55; 3. Nowak, McPherson, 12:38.62. 1600 relay— 1. Goddard (Fischer, Pfannenstiel, McSwain, Engle) 4:22.49; 2. McPherson 4:38.10; 3. Valley Center 4:39.30. High jump— 1. Knab, Andover Central, 5-2; 2. Hogan, Valley Center, 5-0; 3. Clark, Andover, 5-0. Pole vault— 1. Fischer, Goddard, 9-6; 2. Watters, Arkansas City, 8-0; 3. Skidmore, Goddard, 8-0. Long jump— 1. Terwilliger, Valley Center, 16-7 1/2; 2. Knab, Andover Central, 16-6; 3. Brewer, McPherson, 15-7 1/4. Triple jump— 1. Clark, Andover, 34-5 1/2; 2. Terwilliger, Valley Center, 33-2; 3. Brewer, McPherson, 31-10. Discus— 1. Tipton, Arkansas City, 110-9 1/2; 2. Bouray, McPherson, 95-2 1/2; 3. Williams, Valley Center, 94-11 1/2. Javelin— 1. Spilinek, Goddard, 115-10; 2. Fritz, Andover, 115-9; 3. McCormick, Valley Center, 110-1. Shot put— 1. Williams, Valley Center, 37-7; 2. McCormick, Valley Center, 35-7; 3. Stiverson, Andover Central, 33-10.

Boys

Team—Goddard 173, McPherson 133, Andover Central 91 1/2, Arkansas City 60, Andover 52, Valley Center 43 1/2.

3200 relay—1. Andover Central (Beverly, Downing, Howell, Koenings) 8:43.28; 2. Goddard 8:53.21; 3. Arkansas City 9:05.09. 100 hurdles— 1. Kretchmar, Andover Central, 15.46; 2. Dir, Goddard, 16.35; 3. Fitch, Andover Central, 16.40. 100— 1. Fisher, Valley Center, 10.43; 2. Collins, McPherson, 11.15; 3. Gibson, Arkansas City, 11.30. 1600— 1. Porter, McPherson, 4:45.19; 2. Just, Andover, 4:47.87; 3. Newman, Goddard, 4:48.98. 400 relay— 1. McPherson (Bowers, Collins, Harvey, O'Bannon) 44.18; 2. Valley Center 44.53; 3. Goddard 44.74. 400— 1. O'Connor, McPherson, 52.65; 2. Gibson, Arkansas City, 53.20; 3. Marshall, Andover Central, 53.30. 300 hurdles— 1. Kretchmar, Andover Central, 41.01; 2. Dir, Goddard, 42.56; 3. Terry, Arkansas City, 42.65. 800— 1. Beverly, Andover Central, 2:03.76; 2. Davis, Goddard, 2:04.41; 3. Porter, McPherson, 2:05.52. 200— 1. Fisher, Valley Center, 21.55; 2. Triplett, Goddard, 23.06; 3. O'Connor, McPherson, 23.07. 3200— 1. Porter, McPherson, 10:29.04; 2. Just, Andover, 10:34.23; 3. Hambrick, Goddard, 10:37.70. 1600 relay— 1. Arkansas City (Harris, Terry, Banks, Gibson) 3:35.18; 2. Goddard 3:36.21; 3. Andover Central 3:39.25. High jump— 1. Cape, McPherson, 6-2; 2. Bush, Goddard, 6-0; 3. Meeker, Andover Central, 5-10. Pole vault— 1. Smith, Goddard, 12-0; 2. Jones, Goddard, 11-6; 3. Fernandez, Goddard, 11-0. Long jump— 1. Triplett, Goddard, 21-0 1/4; 2. Ralston, Andover, 20-7 3/4; 3. Thrower, McPherson, 20-4 3/4. Triple jump— 1. Ralston, Andover, 43-6; 2. Bowers, McPherson, 42-11 1/2; 3. Baker, Goddard, 42-5. Discus— 1. Tipton, Goddard, 141-11; 2. Tovar, Arkansas City, 124-8; 3. Schimming, Goddard, 120-1. Javelin— 1. McRaven, Goddard, 146-5; 2. Holinda, Andover Central, 144-2; 3. Reed, McPherson, 142-1. Shot put— 1. Tipton, Goddard, 43-4 1/2; 2. Reed, McPherson, 43-3 1/2; 3. Thrower, McPherson, 43-2.

Division 3

Girls

Team—Buhler 152 1/2, Rose Hill 122, El Dorado 115, Mulvane 93, Winfield 62 1/2, Augusta 10.

3200 relay—1. Rose Hill (Bradley, Anderson, Decker, Slade) 10:40.90; 2. Buhler 10:53.55; 3. Winfield 11:09.28. 100 hurdles— 1. Dick, Buhler, 17.24; 2. Lea, El Dorado, 17.43; 3. VanBruggen, Buhler, 17.95. 100— 1. Severud, Buhler, 12.77; 2. Allen, Mulvane, 12.86; 3. Lowther, Winfield, 13.17. 1600— 1. Milbourn, El Dorado, 5:27.67; 2. Buffum, Winfield, 5:52.90; 3. Bradley, Rose Hill, 5:53. 81. 400 relay— 1. Mulvane (Weaver, Am. Allen, Melick, Al. Allen) 53.56; 2. El Dorado 54.78; 3. Rose Hill 55.06. 400— 1. Slade, Rose Hill, 1:05.35; 2. Allen, Mulvane, 1:06.65; 3. Burkhart, Mulvane, 1:08.35. 300 hurdles— 1. Holland, Buhler, 52.68; 2. House, El Dorado, 53.37; 3. Dick, Buhler, 56.03. 800— 1. Milbourn, El Dorado, 2:31.53; 2. Bradley, Rose Hill, 2:39.02; 3. Anderson, Rose Hill, 2:39.44. 200— 1. Severud, Buhler, 27.69; 2. Melick, Mulvane, 27.98; 3. Allen, Mulvane, 28.29. 3200— 1. Milbourn, El Dorado, 11:35.24; 2. Buffum, Winfield, 12:58.16; 3. Hadley, El Dorado, 13:18.89. 1600 relay— 1. Mulvane (Al. Allen, Burkhart, Am. Allen, Melick) 4:30.02; 2. El Dorado 4:32.65; 3. Rose Hill 4:38.18. High jump— 1. Bromlow, Winfield, 4-9; 2. Oden, Buhler, 4-8; 3. Meyer, Rose Hill, 4-8. Pole vault— 1. House, El Dorado, 12-5 1/2; 2. Holland, Buhler, 9-11; 3. Gregg, El Dorado, 8-5. Long jump— 1. Braeunlich, Rose Hill, 16-0 1/4; 2. McCandless, Buhler, 15--1 1/4; 3. Dick, Buhler, 15-9. Triple jump— 1. Gilbert, Rose Hill, 34-0 1/4; 2. Cummins, El Dorado, 32-3 1/4; 3. Sooter, Rose Hill, 32-2. Discus— 1. Young, Winfield, 98-0; 2. Gonzales, El Dorado, 96-10; 3. Goch, Mulvane, 95-9. Javelin— 1. Justice, Rose Hill, 100-4; 2. Woodard, Buhler, 99-8; 3. Honn, Buhler, 98-5. Shot put— 1. Gosch, Mulvane, 31-7 1/2; 2. Winter, Augusta, 31-1 3/4; 3. DeSocio, Rose Hill, 30-7 3/4.

Boys

Team—Rose Hill 176, Buhler 118, Winfield 83, Mulvane 68, El Dorado 62, Augusta 48.

3200 relay—1. El Dorado (Nuckolls, Haines, Riedl, Nightengale) 8:54.31; 2. Rose Hill 8:58.30; 3. Buhler 9:00.49. 110 hurdles— 1. Wisdom, Augusta, 15.10; 2. Martin, Rose Hill, 15.21; 3. Doramus, Mulvane, 15.80. 100— 1. Pearson, Rose Hill, 11.04; 2. Lohrentz, Buhler, 11.17; 3. Kinnick, Rose Hill, 11.35. 1600— 1. Nightengale, El Dorado, 4:36.55; 2. Landes, Mulvane, 4:38.04; 3. Hanna, Winfield, 4:52.87. 400 relay— 1. Buhler (Lohrentz, Pope, Godson, Massey) 44.86; 2. Rose Hill 45.20; 3. El Dorado 47.37. 400— 1. Lohrentz, Buhler, 52.91; 2. Shaffer, Rose Hill, 53.03; 3. Decker, Rose Hill, 53.75. 300 hurdles— 1. Martin, Rose Hill, 42.68; 2. Wisdom, Augusta, 43.45; 3. Lockwood, Mulvane, 43.76. 800— 1. Nuckolls, El Dorado, 2:06.42; 2. Hanna, Winfield, 2:06.78; 3. Massey, Buhler, 2:06.88. 200— 1. Pearson, Rose Hill, 22.69; 2. Mays, Rose Hill, 22.75; 3. Massey, Buhler, 23.18. 3200— 1. Landes, Mulvane, 9:54.59; 2. Nightengale, El Dorado, 10:25.82; 3. Weber, Rose Hill, 10:30.83. 1600 relay— 1. Rose Hill (Martin, Mays, Decker, Shaffer) 3:33.43; 2. Buhler 3:43.94; 3. Mulvane 3:45.51. High jump— 1. Budda, Augusta, 6-2; 2. Mays, Rose Hill, 6-0; 3. Knight, Rose Hill, 6-0. Pole vault— 1. Knight, Rose Hill, 13-1-; 2. Pope, Buhler, 12-6; 3. Soto, Winfield, 12-6. Long jump— 1. Kinnick, Rose Hill, 21-4 1/4; 2. Allen, Buhler, 20-8 1/2; 3. Proctor, Winfield, 20-5 1/4. Triple jump— 1. Proctor, Winfield, 42-7; 2. Godson, Buhler, 41-9 3/4; 3. Kinnick, Rose Hill, 41-2 1/2. Discus— 1. Groene, Winfield, 165-4; 2. Tapia, Winfield, 153-9; 3. Foltz, Rose Hill, 144-10. Javelin— 1. Groene, Winfield, 169-0; 2. Stiles, Buhler, 160-0; 3. Novotny, Buhler, 156-5. Shot put— 1. Robinson, Augusta, 46-4; 2. Foltz, Rose Hill, 46-0; 3. Bruce, El Dorado, 43-9 1/2.

Division 4

Girls

Team—Andale 172.6, Circle 90.6, Maize South 85, Clearwater 80, Collegiate 67.6, Wellington 51.2.

3200 relay—1. Maize South (Trumble, Roe, Pralle, Aitken) 11:16.43; 2. Andale 11:40.04; 3. Clearwater 12:44.03. 100 hurdles— 1. Tjaden, Clearwater, 15.15; 2. Behny, Andale, 15.89; 3. Grubbs, Maize South, 16.21. 100— 1. Campbell, Wellington, 12.74; 2. Grubbs, Maize South, 12.77; 3. Simon, Andale, 12.88. 1600— 1. Poynter, Maize South, 5:43.14; 2. Lower, Collegiate, 5:43.67; 3. Newlin, Collegiate, 5:59.37. 400 relay— 1. Andale (Rowland, Simon, Emberson, Lies) 52.04; 2. Wellington 52.65; 3. Maize South 53.13. 400— 1. Lindstrom, Circle, 1:04; 2. Grubbs, Maize South, 1:04.02; 3. Pletcher, Andale, 1:04.85. 300 hurdles— 1. Tjaden, Clearwater, 47.51; 2. Grubbs, Maize South, 48.09; 3. Behny, Andale, 50.65. 800— 1. Lower, Collegiate, 2:38.66; 2. Layton, Clearwater, 2:41.63; 3. Duggins, Collegiate, 2:41.64. 200— 1. Campbell, Wellington, 26.81; 2. Grubbs, Maize South, 27.31; 3. Lies, Andale, 27.50. 3200— 1. Trumble, Maize South, 13:00.22; 2. Newlin, Collegiate, 13:17.84; 3. Lane, Andale, 13:19.98. 1600 relay— 1. Andale (Emberson, Pletcher, Orth, Ast) 4:30.11. High jump— 1. Melhorn, Collegiate, 5-2; 2. Mumma, Clearwater, 5-0; 3. Lewellan, Wellington, 4-10. Pole vault— 1. Rowland, Andale, 11-5; 2. Shiach, Andale, 10-5; 3. Friedrichs, Andale, 9-11. Long jump— 1. Walthers, Circle, 16-4 3/4; 2. Ditch, Wellington, 15-4; 3. Rowland, Andale, 15-3. Triple jump— 1. Walthers, Circle, 35-10; 2. Lies, Andale, 34-7 1/2; 3. Eck, Andale, 34-6 3/4. Discus— 1. Orton, Circle, 105-6; 2. Schueller, Andale, 100-3; 3. Albert, Andale, 95-3. Javelin— 1. Orton, Circle, 115-5; 2. Tjaden, Clearwater, 106-7; 3. Dold, Andale, 89-1. Shot put— 1. Je. Wright, Circle, 33-10 1/4; 2. Jo. Wright, Circle, 33-2; 3. Albert, Andale, 30-6 1/2.

Boys

Team—Andale 169, Maize South 136, Clearwater 93, Collegiate 74, Circle 42, Wellington 37.

3200 relay—1. Maize South (Wondra, Green, Williams, Daniels) 9:00.57; 2. Collegiate 9:04.71; 3. Andale 9:06.95. 100 hurdles— 1. Nickelson, Clearwater, 15.23; 2. Nicholas, Circle, 15.44; 3. Horsch, Andale, 15.81. 100— 1. Criner, Maize South, 11.05; 2. Campbell, Maize South, 11.40; 3. Phox, Collegiate, 11.40. 1600— 1. Martin, Andale, 4:50; 2. Wallace, Andale, 4:52.24; 3. Craddock, Collegiate, 4:56.23. 400 relay— 1. Andale (Staab, T. Horsch, Staats, R. Horsch) 45.18; 2. Clearwater 46.18; 3. Collegiate 46.26. 400— 1. Powell, Collegiate, 54.34; 2. Criner, Maize South, 54.59; 3. Horsch, Andale, 55.82. 300 hurdles— 1. Nickelson, Clearwater, 41.54; 2. Horsch, Andale, 43.37; 3. Wondra, Maize South, 43.80. 800— 1. Martin, Andale, 2:07.61; 2. Daniels, Maize South, 2:10.41; 3. Williams, Maize South, 2:11.06. 200— 1. Powell, Collegiate, 22.85; 2. Sizemore, Clearwater, 22.86; 3. Criner, Maize South, 23.41. 3200— 1. Wallace, Andale, 10:36.83; 2. Bean, Wellington, 11:03.99; 3. Camp, Andale, 11:11.51. 1600 relay— 1. Maize South (Williams, Daniels, Criner, Wondra) 3:39.42; 2. Andale 3:44.78; 3. Collegiate 3:51.37. High jump— 1. Graber, Maize South, 6-8; 2. Deaver, Andale, 5-10; 3. Becker, Clearwater, 5-9. Pole vault— 1. Rowland, Andale, 14-0; 2. Ungles, Andale, 13-0; 3. Martin, Maize South, 10-6. Long jump— 1. Gardinier, Circle, 21-2 1/4; 2. Nickelson, Clearwater, 20-5; 3. James, Wellington, 20-0. Triple jump— 1. Horsch, Andale, 41-6; 2. Gardinier, Circle, 40-7 1/2; 3. Rinke, Clearwater, 40-5. Discus— 1. Thompson, Maize South, 137-3; 2. Copeland, Collegiate, 136-4; 3. Brand, Andale, 128-5. Javelin— 1. Gardinier, Circle, 178-5; 2. Scott, Maize South, 165-6; 3. Pote, Andale, 156-2. Shot put— 1. Thompson, Maize South, 49-7 1/2; 2. Bowman, Clearwater, 47-4; 3. Weston, Maize South, 47-1.

Swimming

AV-CTL Div. 2-4

At El Dorado

Team—Andover Central 259, Andover 257, Winfield 210, El Dorado 196, McPherson 179, Collegiate 76, Maize South 53.

200 medley relay—1. McPherson (Cottrell, Glazner, M. Regier, C. Regier) 2:03.59; 2. Andover Central 2:08.36; 3. El Dorado 2:14.47. 200 freestyle— 1. Sykes, Maize South, 2:12.37; 2. Harsh, El Dorado, 2:27.79; 3. Hutto, Winfield, 2:33.22. 200 IM— 1. Cernohous, Andover Central, 2:18.97; 2. Chambers, Andover Central, 2:35.23; 3. Call, El Dorado, 2:43.13. 50 freestyle— 1. Hansen, Andover, 26.68; 2. Johnson, El Dorado, 28.03; 3. Hilts, Andover, 28.08. 100 butterfly— 1. M. Reiger, McPherson, 1:05.90; 2. Sykes, Maize South, 1:08.03; 3. Garcia, Andover, 1:09.35. 100 freestyle— 1. Hansen, Andover, 57.62; 2. Glazner, McPherson, 59.30; 3. C. Regier, McPherson, 59.62. 500 freestyle— 1. Cernohous, Andover Central, 5:30.30; 2. Garcia, Andover, 6:09.66; 3. Cottrell, McPherson, 6:26.16. 200 freestyle relay— 1. McPherson (M. Regier, Cottrell, C. Regier, Glazner) 1:50.86; 2. Andover 1:50.90; 3. Andover Central 1:52.34. 100 backstroke— 1. Horner, Collegiate, 1:07.59; 2. Harker, El Dorado, 1:11.93; 3. Harsh, El Dorado, 1:14.37. 100 breaststroke— 1. Chambers, Andover Central, 1:20.75; 2. Porter, Maize South, 1:21.57; 3. Criser, Andover, 1:25.52. 400 freestyle relay— 1. Andover (Garcia, Mihelic, Puzin, Hansen) 4:19.69; 2. Andover Central, 4:26.81; 3. El Dorado 4:28.44.

  Comments